Teknoloji Dağıtıcılığında Gücün ve Güvenin Simgesi

1999 yılında Anadolu'nun önde gelen 6 bilgisayar firmasının güçlerini birleştirilmesiyle, Netcom bilgisayarın öncülüğünde kurulmuştur.

Kuruluş amacı; Bilişim teknoloji ürünlerinin yaygın dağıtımını, kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektir. IT sektöründeki gelişmelerin ve ürünlerin, bayilerine daha rahat bir şekilde ulaşmasını sağlamak için çalışmalar yapmaktadır.

Bu çerçevede, gerekli teknik servis ve sistem altyapı yatırımlarına önem vermiştir. Bayilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için; yeterli ve kaliteli ürün stoğu, zamanında sevkiyat, yüksek servis kalitesi, eğitim ve uygun finansman araçlarını geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Türkiye genelinde dağıtım faaliyetimiz olmakla birlikte, yoğunluğumuz İç Anadolu, Akdeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimizde yoğunlaşmıştır. Bu bölgelerde 800 civarında bayiye hizmet vermekteyiz.

Geçen zaman ve değişen teknolojilerin gereği olarak, Bilgisayar ve çevre birimlerinin yanı sıra, Server, Network, altyapı, iletişim, Güvenlik ve yazılım ürünleri konularında daha yoğun çalışmalar yaparak bayilerimize sunduğumuz hizmetleri çeşitlendirdik.

Bu çerçevede;

DAHUA marka ürünlerin Türkiye Yetkili Distribütörlüğü, SYNOLOGY, QNAP ve SOLIDWAY marka ürünlerin Sub Distribütörlüğü, CISCO SMB, CENTERM, VLOUDPOINT, YAKO marka ürünlerin Ana Dağıtıcılığı, ASUS, DELL, HP, LENOVA, SOPHOS, BERQ, DRAYTEK, ENGENIUS marka ürünlerin
Bölgesel Partnerliği,

Ve sektörün önde gelen;

A4 TECH, ACLASS, AEROCOOL, ALLIED TELESIS, AMD, AOC, ARGOX, BARCO, CALLIGRAPH, CENOVA, COOLER MASTER, CORSAIR, COUGAR, DARK, DATALOGIC, ECOLAN, EFB, EPSON, ERAT, ESET, FRISBY, FUJITSU, GAMEBOOSTER, HCS, HES, HIKVISION, HI-LEVEL, INFORM, INTEL, KASPERSKY, KEENETIC, KINGSTON, LANDE, LONGLINE, LR-LINK, MAKELSAN, MEAN WELL, MICROSOFT, PERKON, PHILIPS, PLANET, QUADRO, RAMPAGE, SAMSUNG, SEAGATE, SUBGATE, SUPERMICRO, TEKNIM, THERMALTAKE, TOSHIBA, TP-LINK, UBNT, ZEBEX, ZEBRA, ZYXEL markalarının Bölgesel Dağıtıcılığını yapmaktayız.

Bu ürünlerin teknik desteği, projelendirilmesi ve eğitimi konularında bayilerimize hizmet vermekteyiz.

Sepet